Hrajeme

Chicago 30′

Autor: Tomáš Votava, Klenba
Režie: Tomáš Votava
Obsazení:
Elliot Spencer
Martin Fornbaum
Edwin Parker – Tomáš Votava
Maria Gabrielli – Eva Placrová
Barbara Carterová – Kalina Prokopieva
Kamelot – Tereza Antonová
Kapitán O’Reilly – Jan Zita
Ashton Cooper – Jan Fišer
Anna Gabrielli – Bára Ronovská
Odklid mrtvol – Kluci z forenzního

Více fotografií v naší galerii.

Synopse

Do města přijíždí Edwin Parker, mladý novinář, aby zde psal článek o vyšetřování nejlepšího detektiva na světě, Tuckera Ace. To mu však překazí nešika Elliot Spencer, který se za hvězdné eso pouze vydává. Sledujte největšího břídila a sečtělého žurnalistu řešit zapeklitý případ chladnokrevné vraždy v mafií zmítaném Chicagu.

Na vlakovém nádraží bylo nalezeno mrtvé tělo Anny, dcery mafiánského bosse Dona Gabrielliho. Celé vyšetřování nekomplikuje pouze demence vyšetřujícího detektiva, ale i sestra a otec zavražděné. Oba totiž hledají svou pomstu.


Připravujeme

Šrámy z dětství

Autor: Rajiv Joseph
Režie: Tomáš Votava
Obsazení:
KayleenEva Placrová, Kalina Prokopieva, Bára Ronovská, Tereza Antonová
DougMartin Fornbaum, Martin Hájek, Jan Fišer, Jan Zita

Synopse

Není to úplně typická love story: Doug a Kayleen se potkávají na ošetřovně základní školy; ji trápí bolest žaludku, on je celý potlučený ze seskoku ze školní střechy. V následujících třiceti letech se jizvami posetá dvojice znovu a znovu setkává, svedena dohromady zraněními, zlomenými srdci a vlastními sebedestruktivními tendencemi. S humorem a soucitem Rajiv Joseph servíruje nekonvenční milostný příběh dvou lidí, kteří se navzájem otevírají a odhalují své rány a bolesti. (stageagent.com, přeloženo, upraveno)

Ne všechna zranění jsou vidět a ne vždy nám ubližují ostatní. Doug a Kayleen prožívají své životy, jednou za čas se ale setkají při hojení ran, které si však z největší části způsobili sami.


Ostatní

Improshow, improzápasy a workshopy

Nebojíme se postavit se osudu nebo snad nějakému z dalších souborů. Když se nás sejde dost, postavíme se klidně i sami sobě. A není to vždy jen o zápasech, většinou se snažíme, aby byla sranda a když se nám to nedaří, můžete se smát alespoň nám. Improvizace je naše vášeň a kdyby snad velevážené publikum pocítilo touhu vyzkoušet si to na vlastní kůži, nebráníme se, rádi vás přizveme do party.


Site-specific divadlo

Máte zajímavý prostor? Nákupní centrum? Svatební hostina? Náměstí? Zapadlá ulička? Chcete rozveselit čekárnu před ordinací zvěrolékaře se specializací na kastraci hrochů? Nic neodmítáme, vždycky nakonec něco vymyslíme! Pojďte nás vyzvat!


Jsme pro vás to pravé? Nebo si ještě nejste jistí? Přečtěte si ještě více informací, mrkněte na nás na sociálních sítích nebo nás rovnou kontaktujte!

Close Menu